Veikals : ANTI-CELULĪTA KRĒMS

ANTI-CELULĪTA KRĒMS

14,96 €
8,97 €
BDK Laboratory™, 200 ml

Spēcīgas iedarbības BDK Laboratory™ Anti-celulīta krēms ar sastāvā esošajām Baldones dūņām®un dabas augu ekstraktiem piesaka cīņu nelīdzenai ādai un “apelsīna miziņas” efektam! Krēms veicina dabīgo šūnu atjaunošanās ciklu, lai āda saņemtu vēl nebijušu vitalitāti! Pateicoties sastāvā esošajam unikālajam ingredientam Baldones dūņām®jau pēc dažām lietošanas reizēm Jūs redzēsiet vienreizēju efektu- tvirtāku ķermeņa ādu, celulīta samazināšanos par 50%* un sajutīsit nevainojamu ādas gludumu un mirdzumu.Krēms uzlabo limfodrenāžas procesus, kas veicina šlakvielu izvadīšanos un ir galvenais pamatnosacījums cīņā ar celulītu. Lietojot krēmu regulāri ir iespējams samazināt celulīta “apelsīna miziņas” efektu līdz pat 90%**!Pieņem izaicinājumu un piesaki cīņu nelīdzenai ādai un izjūti produkta unikālo efektu!

*Lietojot produktu regulāri no rītiem un vakaros.

**Lietojot produktu regulāri no rītiem un vakaros vismaz 6 mēnešu periodā.

Pirms krēma uzklāšanas ieteicams pirms tam veikt 5-7 min masāžu ar ķermeņa cimdu, birsti vai rokām, lai uzlabotu asins cirkulāciju. Intensīvām kustībām krēmu iemasē uz tīras ādas celulīta skartajās ādas zonās. Krēmam ļauj pilnībā iesūkties. Lai iegūtu maksimāli mitrinošu un nostiprinošu efektu, pēc procedūras uzklāj BDK Laboratory™ Mitrinošo un Mīkstinošo ķermeņa krēmu.

Produkta uzklāšanas tehnika:

anti celulits uzklasana1anti celulits uzklasana2

 IedarbībaPriekšrocībasIdeāli piemērotsFormulas īpašības
Baldones dūņas® Iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, veicina mikrocirkulāciju un limfodrenāžas procesus, kas palīdz ādai izskatīties daudz gludākai. Šlakvielu izvadošās funkcijas. Celulīta skartajām ādas zonām, nelīdzenai ādai.
  • Ātri iesūcas ādā.
  • Neatstāj ādas lipīgumu.
  • Viegla tekstūra.
Aļģu ekstrakts Uzlabo ādas dabīgo mitruma līmeni un bagātina ādu ar minerāliem. Intensīva mitrināšana dienas un nakts laikā. Sausai, novājinātai ādai.
Zirgkastaņa ekstrakts Uzlabo asinsriti, stiprina asinsvadus un izvada lieko šķidrumu un toksīnus no audiem. Viens no spēcīgākajiem ekstraktiem cīņa ar celulītu. Nelīdzenai ādai ar noslieci uz celulītu.