Veikals : BALZAMS NOVĀJINĀTIEM, BOJĀTIEM, SAUSIEM MATIEM

BALZAMS NOVĀJINĀTIEM, BOJĀTIEM, SAUSIEM MATIEM

8,95 €
5,37 €
BDK Laboratory™, 200 ml

Vairāk mirdzuma, aizsardzība pret karstuma nelabvēlīgo ietekmi, samazināta matu lūšana- visas šīs svarīgākās bojāto matu vajadzības nodrošina Baldones dūņas®!Mūsu mati ik dienas tiek pakļauti mehāniskai un ķīmiskai iedarbībai, dabas ingredientu enerģija, ko sniedz balzamasastāvā esošie minerāli un taukskābes, maigi attīra galvas ādu, tajā pašā laikā uzturot ādas dabīgo pH līmeni. Balzams regulē šūnu atjaunojošos procesus, bagātina matus ar vitamīniem un fermentiem, kas palīdz atgūt to dabīgo spīdumu un veselīgumu. Lielisks līdzeklis, kas palīdz intensīvi mitrināt matus pēc biežas to ieveidošanas un krāsošanas.

Lai pilnība sasniegtu matu struktūru nostiprinoši efektu un izbaudītu matu kopšanas rituālu, pēc matu izmazgāšanas ar BDK Laboratory™ šampūnu Sausiem, bojātiem un dehidrētiem matiem, ieziediet nelielu daudzumu matu balzama tīros mitros matos. Ļaujiet balzamam iedarboties 3-5 minūtes, lai sasniegtu īpaši atjaunojošu efektu. Izskalojiet balzamu ar siltu ūdeni. Baudiet gūto matu mirdzumu un retāk izvēlaties tos pakļaut karstuma iedarbībai.

Produkta uzklāšanas tehnika:

balzams uzklasana green

 IedarbībaPriekšrocībasIdeāli piemērotsFormulas īpašības
Baldones dūņas® Palīdz piegādāt skābekli galvas ādas šūnām, bagātina to ar vitamīniem un fermentiem, kas palīdz atgūt dabīgo matu spīdumu un veselīgumu. Spēcīga matu struktūras atjaunošana, matu folikulu nostiprināšana. Matiem, kas bieži pakļauti karstuma ietekmei un ķīmiskai apstrādei.
  • Vienmērīgi uzklājas visu matu garumā.
  • Aktīvi iedarbojas uz matu folikulām.
  • Barojoša tekstūra.
  • Viegli izskalojams.
  • Sniedz līdz pat 90% vairāk mirdzuma.
Asinszāles ekstrakts Atjauno matu struktūru. Dziļas iedarbības reģenerācija. Bojātiem, sausiem matiem.
Aļģu ekstrakts Intensīvi mitrina matus un veicina matu augšanu. Matu dabīgā mitruma līmeņa uzturēšana. Novājinātiem, trausliem matiem.
Bērzu lapu ekstrakts Novērš matu sausumu un mazina matu izkrišanu. Matu folikulu nostiprināšana. Pastiprinātai matu izkrišanai.