Latvian Organic Cosmetics

Piegādes noteikumi

Standarta piegāde

Noformējot pasūtījumu, pirkuma grozā Jūs varat izvēlēties vienu no sekojošiem preču saņemšanas veidiem:

  • Preču piegāde ar kurjeru Rīgā un Rīgas Rajonā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu)>
  • Preču piegāde ar Latvijas Pastu visā Latvijas teritorijā (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu)

Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, ievietojiet virtuālajā grozā visas preces un dodieties uz "Grozu". Izvēlieties piegādes vietu, un sistēma norādīs precīzas Jūsu pasūtījuma piegādes izmaksas.

Piegādes laiks ir līdz 7 darba dienām no apmaksas dienas

Pasūtījumam virs 50,00 EUR, piegāde Latvijas teritorijā bez maksas

Preču piegāde ar mūsu kurjeru Rīgā un Rīgas rajonā

Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu preču piegādes laiku un adresi. Piegāde tiek veikta no 1 līdz 3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža vai no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā, ja izvēlētais apmaksas veids ir bankas pārskaitījums. Piegāde ir paredzēta uz Jūsu norādīto adresi.

Piegādes izmaksas:

  • Rīga: 7 ˆ€
  • Rīgas rajonā: 10 €

Preču piegāde ar Latvijas Pastu visā Latvijas teritorijā

1. Preču piegāde uz Jūsu norādīto adresi (eksprespasta pakalpojumi). Latvijas Pasts nogādā preci klientam tieši rokās, pirms tam piezvanot uz norādīto telefona numuru un precizējot, vai klients atrodas norādītajā vietā u varēs saņemt sūtījumu. Ja gadījumā klients nav sazvanāms un norādītajā adresē neviena nav, tad pastkastītē tiek atstāts paziņojums ar informāciju un telefona numuru saziņai, lai klientam būtu iespējams sazvanīties ar piegādātāju un saņemt sūtījumu vēlāk. Telefonsarunā ar kurjeru ir iespējams vienoties gan par citu saņemšanas laiku, gan arī vietu.

2. Preču piegāde līdz tuvākajai pasta nodaļai (pasta pakalpojumi pasta nodaļā). Šajā gadījumā klients saņem paziņojumu savā pastkastītē, un viņam jāierodas pakaļ sūtījumam uz savu pasta nodaļu (tā ir tā pasta nodaļa, kura apkalpo konkrēto adresi).