Veikals : EKSTRAKTS VANNĀM

EKSTRAKTS VANNĀM

27,23 €
21,78 €
BDK Laboratory™, 580 ml

Ekstrakts ir ar izteiktām nomierinošām un relaksējošām spējām, tas ir lielisks stresa protektors. Vanna ar Peloid Complex® ievērojami uzlabo perifēro asinsriti, limfas atteci un mazina tūsku. Fermenti un antibiotiķu analogi efektīvi attīra ādu no patogēniem mikroorganismiem un vīrusiem, atveseļojot ādas šūnas un nostiprinot organisma imūnsistēmu. Vanna ar Peloid Complex® nomierina, rada svaiguma sajūtu, enerģijas pieplūdumu, harmonizē un līdzsvaro emocionālo stāvokli. Terpentīneļļa sniedz dziedniecisku un sildošu efektu.

  • Regulējošā formula
  • Uzlabo mikrocirkulāciju
  • Nostiprina imūnsistēmu
  • Pretnovecošanās iedarbība

2 korķīši uz vannu, ūdens temperatūra ne vairāk kā 38°C. Procedūras ilgums 20-30 min. Pēc vannas nav nepieciešama skalošanās.

 

Peloid Complex® (Peloid) dabas orgānikas pilnība! Satur sevī aminoskābes, vitamīnus, enzīmus, mikro un makro elementus, dabīgos antibiotiķus un antioksidantus.

 

Skuju ekstrakts ...

 

Terpentīna eļļa ... ...

 
   Sastāvs INCI

Peloid (Peloid Complex®), Aqua, Achillea Millefolium (Pelašķi) Extract, Bidens Tripartita (Sunīši) Extract, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Potassium Jodide, Sodium Bromide, Sodium Chloride, Tokoferyl Acetate, Acetyl Salicylic Acid, Sodium Bicarbonate, Turpentine Oil (Terpentīneļļa), Aroma