Norēķinu kārtība

LV

Norēķinu kārtība

Maksājumu veidi

 

Izdarot pirkumu BDKLaboratory e-veikalā, variet norēķināties ar norēķinu karti, ar pārskaitījumu vai PayPal.

Maksājums ar pārskaitījumu

Šī maksājuma izvēles gadījumā pēc pasūtījuma veikšanas BDKLaboratory e-veikalā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kas jāapmaksā 7 dienu laikā. Izpildot maksājuma uzdevumu, neaizmirstiet norādīt priekšapmaksas rēķina numuru. Prece tiks Jums nogādāta, tiklīdz būsim saņēmuši bankas pārskaitījumu.

Maksājums ar PAYPAL

Veicot maksājumu ar PayPal, pēc pasūtījuma veikšanas Jūs automātiski tiksiet savienots ar PayPal vietni, kurā Jums jāveic maksājums no Jūsu PayPal konta. Atšķirībā no maksājuma ar pārskaitījumu, apmaksa ar PayPal nekavējoties uzrādīsies BDKLaboratory sistēmā, tādejādi paātrinot Jūsu iegādātās preces piegādes laiku. Sīkāku informāciju par PayPal meklējiet šeit: www.paypal.com

BANKLINK

Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (Jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un Jūs saņemsiet pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu). – Bank Link ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos Latvijas Interneta veikalos. Maksājumu par preci vai pakalpojumu veicat ar Swedbank, Citadele, SEB, Norvik banka – internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids.

Maksājums ar VISA vai MASTERCARD kartēm

Interneta vidē viens no vispierastākajiem un senākajiem maksāšanas veidiem. Maksājumu sistēma ir nodrošināta pret krāpnieciskiem darījumiem, iekļaujot 3D Secure tehnoloģija — unikālā sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ Verified by Visa. Jums kā pircējam obligāti nepieciešams iepazīties ar lietošanas noteikumiem un jāpiekrīt tiem, pirms varēsiet veikt maksājumu.

Back To Top
Iepirkumu grozs
There are no products in the cart!
Subtotal
0.00
Total
0.00
Continue Shopping