Par zīmolu

LV

Par zīmolu

Balstoties uz 20 gadu kosmetoloģijas pieredzi un jaunākajiem zinātnes atklājumiem skaistumkopšanā BDK Laboratory™ sadarbībā ar izcilākajiem skaistumkopšanas zinātniekiem, balstoties uz jaunākajiem laboratoriskajiem pētījumiem radīja izcilu kosmētikas līniju, kura sevī ietver dabas un cilvēka unikālo mijiedarbību.
Galveno zīmola unikalitāti veido neatkārtojams dabas brīnums Baldones dūņas®, kuru savas kosmētikas ražošanā ir tiesīga izmantot tikai un vienīgi BDK Laboratory™. Baldones dūņām® piemīt struktūra, kas satur visus organismam nepieciešamos mikroelementus, tajā skaitā arī selēnu, dzīvo ūdeni, kā arī bioloģiski aktīvās organiskās vielas, kas padara to par unikālu un neatkārtojamu dabas atveseļojošu kompleksu.
Baldones dūņu® iedarbība ietver sevī attīrošu, reģenerējošu, enerģizējošu un mikromasāžas iedarbību. Pozitīva iedarbība uz cilvēku veselību, kas vairākkārtīgi ir zinātniski pierādīts ar tādām iestādēm kā: Uroloģijas Zinātniski Pētnieciskais Institūts, Ginekoloģijas un Vecmāšu Zinātniski Pētnieciskais Institūts.
Atklājiet sev dabas unikālo spēku ar BDK Laboratory™ Skaistumkopšanas produktiem!

Back To Top
Iepirkumu grozs
There are no products in the cart!
Subtotal
0.00
Total
0.00
Continue Shopping